Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koanla

    aktív tag

    válasz Mikice #33510 üzenetére

    Azt gondolom, hogy ez pont a logi gaming software-ében van. Másrészt viszont ha bekalibráltad, akkor ezeknek a teszteknek sok jelentőségük nincs. Max ellenőrizni, hogy minden okés-e a force-szal.
    Amivel talán érdemesebb lenne próbálkozni az a játékokon belüli effektek ki-bekapcsolása, esetleg azok erősségének a beállítása. Itt kell megjegyezni mellé, hogy szintén a logi gaming software-ben ezek egy részét általánosan is lehet állítani és aztán az adott játékokban még tovább finomhangolni.

    De ami talán a legfontosabb: ha életszerűségre törekszel, akkor a kamu effektetek ajánlott kigyakni. A középrehúzást is pont hogy a játéknak kéne adnia.
    Persze itt továbbra is kérdés, hogy mi a személyes elvárás és az is fontos, hogy milyen szoftokkal használnátok a kormányt. Egy komoly szimulátor esetén nem feltétlen érdemes a kamut használni, míg valami árkád esetén lehet, hogy kifejezetten jobb is úgy, fene tudja. De ezt egyénileg kell megtalálni, saját ízlés alapján. Ahogy írod, hogy gyereknek lesz, azt is le tudom képzelni, hogy a minél több input nagyobb élményhez vezet...

  • fatal`

    titán

    válasz Mikice #33510 üzenetére

    De van. Angol windowsom van így csak azon tudom leírni, de

    Control Panel (Vezérlőpult) -> Hardware and Sound (ha van kategória nézet, ha nincs akkor egyből a következő) -> Devices and Printers (ez gondolom Eszközök és nyomtatók) -> Jobb klikk a kormányon és Game controllers vagy valami ilyesmi menüpont, a munkahelyi gépemen nincs kormány, de később le tudom írni pontosan. :)

    De itt állítani nem nagyon tudsz semmit, ez csak ellenőrzésre jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák