Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz Perbal1 #33387 üzenetére

    Szia.
    Az elöttem lévők már segítettek de mivel nekem címezed a kérdést így engedd meg hogy reagáljak én is.

    Gondolom pcre vetted.
    Szedd le a fanatec oldaláról a drivert. Az feltelepít egy fanatec programot, abban láthatod az eszközt és ott manuálban is tudsz állitani. Tessék frissiteni az update résznél.
    Közepes gumival használtam. A fana driverben tessék ne automatára tenni!!
    Akkor a minimum, maximum is elérhető opcio. A fék erőt is tudod állitani az legyen 50-60.
    A minimumit ugy állitsd hogy nem nyomod le, csak venyomod hogy min. A maximumot ugy hogy henyomod, nyomva tartod addog mig megnyomod hogy max, majd amikor ezt érzékeli akkor elengedheted.

    Pc: a pécén az usb bedugása jobb, nagyobb az érzékenység, magasabb a jel, jobban adagolhato a cucc.
    Konzolon a bázisba dugod mert az vezérli pl xbox vagy ps fana a pedált, akkor a bázis miatt kisebb jelet kap.

    A pedált szokni kell, nem 1 nap. Ez nem ugy van hogy hopp és király vagyok. Loadcell. Meg kell szokni. Akkor jo ha amikor lenyomod a féket abban a kus fehér gumi ha benyomodik az kb 5-10% féksrő legyen, utána keljen erőt kifejteni. Nem az erő a lényeg, az csak szimulálja hogy milyen kemény a fék.
    A fék erővel tudod szabályozni ahogy leirtam és ezek után még az adott játékban állitsd a fékerőt, fék erő elosztást.

    Sok sok kör mig megszokod, akár hetek, honapok kérdése. Viszont utána már nem akarsz majd más pedált!

    Remélem tudtam valamiben segiteni.

Új hozzászólás Aktív témák