Új hozzászólás Aktív témák

  • A GT7-ről kérdeznélek titeket: jelenleg milyen a játékban a FFB támogatás? Most térek vissza a szimulátorozás világába, nagyrészt a két Assettóval fogok játszani PC-n, csak a GT7 miatt vennék PS kompatibilis kormányt. De kicsit utánaolvasva úgy tűnik, h felesleges emiatt a játék miatt kiadnom plusz 150 vagy 300 eurót. Redditen és pár külföldi szimulátoros fórumon olvastam a korábbi véleményeket amik kb 90%-ban megegyeztek: nagyon gyenge és lapos a FFB a játékban, nincs visszajelzés például a rázókövekről sem. De ezek többnyire 2022-es hozzászólások, akkoriban még sokan várták a javítást, azóta javult valamennyit a helyzet? Lehet, h nem várom meg a decembert, ha nincs képben a GT7, akkor a ClubSport DD lehet nekem a tökéletes választás. Vagy ha nem akarok várni novemberig sem (türelmetlen típus vagyok :D ), akkor rendelek most egy CSL DD-t, és pár hónap múlva válthatok ClubSport DD-re. A DD+ mellett még a nagyobb nyomaték szólna, de arra valószínűleg nincs szükségem, mivel a DD1 is max 25%-on ment nálam. Emiatt azt sem tartom kizártnak, h az 5 Nm is elég lenne nekem. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák