Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Nagy Logitech G29 féle MSZKK (miért szop@t ez a kva kormány) kérdés.

    Kicsit újítottam a gépen, ennek folyománya egy szűz win telepítés, mindenből friss, természetesen a g-hub-ból is. Gondolván a korábbi 1-2 hülyeség megszűnik. Megszűnt, lett másik 4 :W :W :W
    Pedig még csak RRE-vel és F1-2018-al tudtam próbálni, most települnek újra a játékok

    - nem ismeri fel az összes játékot, és nem jelenik meg kézzel hozzáadás lehetősége a hub-ban. Korábban itt beállítottam az F1 2018-hoz a 400fokot, játékban hiába hekkelem meg szaturációnál hogy 400 fok=100%, nincs benne softlock, ez zavaró tud lenni. ha a ghub-ban adtam meg 400fokot volt lock

    - egyik alkalommal kb 3x bedugtam, fel se éledt, aztán véletlen meglöktem a kormányt, elkezdett kalibrálni, és már jó is lett. miért is?

    - RRE-ben játékon belül eddig megvolt a kocsinkénti steering lock, most nem érzem

    - már 2x csinálta, indulás után ghub-ba lépve csak +-90fokot enged tekerni (steering lock) de 90fokra 450fokot jelez ki elforgatásra, és az alapértelmezett profil 900fok. Ennek megoldása kézzel slider 20fok minimumra húz, ekkor ennyit enged, innen 900fok áthúz vissza, és máris 900fokot enged forgatni. WTF?

    Ez csak valami ismert legfrissebb driver szívás, és tegyek fel régebbit, vagy valami más?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák