Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Enton #19351 üzenetére

    Köszi! :R
    Közben már én is megtaláltam mi az a szíjhajtás, a problémám már csak az, hogy sehol nem találok fanatec Gt3 pláne V2 kormányt.. a gyártói oldalon az EU-ban de az US oldalon is elfogyott jelzés van egy ideje... Én nem értem, hogy már nem gyártanák ezt vagy mi a fene van? E-bayen is csak 2 használtat találtam, azok is csak németországon belülre szállítanak és ráadásul bidelősek... Még a bidelés nem is lenne probléma, de rájuk is írtam és külföldre nem postáznak. :(

    Nagyon reménytelennek találom így a helyzetet... Persze említettem, hogy nem most rögtön kell, de azt reméltem több adok-veszeket találok a témában, de így, hogy a gyártói oldalon is megszűnt a forgalmazás... Elég gáz.

    Amúgy még azt mondom a H váltót tudnám is nélkülözni, csak legyen egy jó kormány+pedálom amivel már elkezdhetek játszani, de tényleg az a gond, hogy nemhogy jó áron de egyáltalán semilyen formában nem találok fanatecet. Azt nem értem, hogy ha valaki jót gyárt, annak a gyártását miért kell leállítani főleg ha kereslet is van rá.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák