Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gulyopapa

    addikt

    válasz hjtz4t3wrseg #7062 üzenetére

    Nekem megvan mindhárom a kezdetek óta: Forza 7, pCars2, GT Sport ( ez pár napja ).

    Forza 7 röviden:
    700+ autó, viszonylag sok pálya ( 30 körül ), szép grafika, dinamikus időjárás, hosszú kampány mód, csapnivaló online rész, közepes fizika ( kormánnyal ), jó hangok. Autók festhetőek, részletesen tuningolhatóak. Van aukciós ház ( vagyis lesz :D ), ahol lehet mindenfélét adni-venni ). Jelenleg sok bug windows 10-en :)
    Ez egy igazi szimulátor/árkád keverék !

    pCars 2 röviden:
    170 autó, nagyon sok pálya ( 60 körül ), szép grafika, dinamikus időjárás, különböző évszakok, kicsit unalmas kampány mód, jó online rész, jó fizika ( kormánnyal ), jó hangok. Autók nem festhetőek, tuning nincs.
    Nem tudok belekötni: ez egy igazi szim!

    GT Sport röviden:
    130 autó, kevés pálya ( 15 körül ), szép grafika, nincs dinamikus időjárás, nincs egyszemélyes kampány mód, kitűnő online rész büntető rendszerrel, kitűnő fizika ( kormánnyal ), közepes hangok. Autók festhetőek, és tuningolhatóak.
    Számomra kellemes meglepetés az új GT: fizikája szerintem benne van az első háromban, amikkel játszom ( minden :D ). Az autók elképesztő részletesek, ami kevés pálya van, szép-jó, az autók hangja rengeteget javult az évek folyamán, bár még mindig 4 alá :D.
    A GT egy ízik vérig szimulátor, konzolra mindenképp!

    Kb. ennyi. Ha van kérdés, hajrá :C

    [ Szerkesztve ]

  • mcwolf79

    veterán

    válasz hjtz4t3wrseg #7062 üzenetére

    Egyetlen kérdésem van: mivel játszol? Kormány vagy kontroller?

    Ha van kormányod és igazi szimulátorra vágysz,akkor PC2.
    Ha nincs, akkor szigorúan GTS.
    Nekem megvan mindkettő, de kontrollerrel a PC2 (fóleg magasabb osztályokban) még bekapcsolt segédletekkel is kínszenvedés. A kevésbé izmos gépekkel el lehet lenni kontrollerrel, de már mikor 500 lovat kell megzabolázni az kontrollerrel nagyon nyögvenyelős.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák