Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz telya #1388 üzenetére

    miért? szted ez egy real driving simulator? nfs után persze hogy az :DDD
    látom gőzöd sincs mi az a valódi simulator. nem rossz játék ez, csak az szúrja a szemem, hogy real driving sim-ként hirdetik, holott közel sem az :U nekem így jó ahogy van, nem akarok full sim-et minden féle beállításokkal, ahol napokig kell tesztelni egy setupot. így nekem pont jó hogy alig lehet változtatni valamit :C

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • heihachi

    addikt

    válasz telya #1388 üzenetére

    Jól van. Inkább azon gondolkozz el, hogy míg te ide nem jöttél ebbe a topikba, addig itt mindenki a GT5-el foglalkozott, több héten át, sok-sok poszton át. Ha valaki posztot írt, függetlenül attól, hogy az pozitív vagy negatív volt, akkor az a GT5-ről szólt. Rajtad kívül ebben a topikban nagyon régóta senki nem foglalkozott a másik baszogatásával. Simán elfértünk egymás mellett, pedig nem egyszer nyilvánvalóan más véleményen voltak itt emberek. Mindenkit a játék érdekelt eddig, te vagy az első, akit jobban foglalkoztat a személyeskedés, mint a játék, ebből következik hogy itt neked van a legkevesebb fogalmad a játékról. Hogy a topiknak ezt a hosszú ideje fennálló szép hagyományát megőrizzük (amit neked sikerült megtörnöd), ezért a következő javaslatom van számodra.

    Ha érdemben tudsz posztot írni a GT5-ről, akkor írjál. De akkor hagyd ki belőle az én nevemet, meg a rám vonatkozó minősítő jelzőket. Ugyanis lehet, hogy úgy gondolod, hogy neked fogalmad van arról, hogy nekem miről van fogalmam, de valójában fogalmad sincs, ezért nem is érdemes erre időt pazarolnod.

    Ha képtelen vagy olyan posztot írni, amiben nem említed meg a nevemet, vagy nem teszel rám vonatkozóan valamilyen negatív illetve gúnyos megjegyzést, akkor ezeket a posztokat se tartsd magadban, de PRIVÁT üzenetben írd meg. Hidd el, mindenki így lesz boldog. Te azért leszel boldog, mert megveregetheted a vállad, hogy most aztán jól megmondtad heihachinak, hogy miről van meg miről nincs fogalma. Én azért leszek boldog, mert olvasatlanul törölhetem a posztodat. A topik olvasói meg azért lesznek boldogok mert megmaradnak a GT5-el foglalkozó hozzászólások és nem a te GT-hez még távolról sem kapcsolódó baromságaidat kell olvasniuk.

    Amúgy emlékszem rád, te vagy az a jó képességű, aki a másik topikban kidolgozta a "Forzában nincsenek is autók" elméletet :DDD

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák