Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    Sziasztok.

    Jelenlegi gépembe ezek az alkatrészek vannak:
    Proci: i5-4570 3.2 GHz sima nem k-s
    VGA: Nvidia GTX 760 2GB rev 2.0
    Alaplap: Gigabyte H87M-D3H
    RAM: 8GB ddr3 1600MHz
    2x120GB SSD
    Táp: Enermax liberty 500W stb
    A nyáron lesz két éves.

    Általában az újabb típusú játékokkal, fps játékokkal játszom, és kifejezetten törekszem az 1920x1080-as felbontásra. És ami még számomra fontos az a folyamatos 60fps megtartása.
    Vannak bizonyos játékok, amiknél segít, ha kikapcsolom a v-synic-et, pl far cry4. Ennél a játéknál fordulásnál nem esik szét a kép, de pl az assasin creed black flag játéknál ott kikapcsolt v-synic mellet élvezhetetlen játszani, szinte folyamatos 60fps mellett is.
    De pl az új COD az tökéletesen ment magas beállítások mellett is 60 fps-el.

    A mostani konfigommal általában alacsony közepes grafikai részletességgel játszom, semmi élsimítas, mert a gép ezekkel a beállításokkal tudja tartani a 60fps-t.
    Tuning nincs, minden alapon van, illetve amit alapból a proci, és a VGA tuningol, Win 8.1-et használok.
    Játék közben monitoroztam a gépben lévő hardvereket, hw monitor, gpu-z, cpu-z, real temp, stb, ést azt vettem észre, hogy igazából a VGA ami szinte folyamatosan 100%-on megy, a többi cuccba még van tartalék.
    Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lenne az a lagnagyobb VGA, amit még elbírna a többi hardver.
    Remélem érthetően fogalmaztam:)

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák