Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacafaca

    őstag

    válasz radi8tor #83442 üzenetére

    5 éve nem is látott... :D

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz radi8tor #83442 üzenetére

    "Globális téma ez - a 21. századi xyz generációból nem mindenki nyalja be amit eléjük tolnak fentről.
    De persze ott vannak a hírfüggők akiket tudnak manipulálni - belőlük sokan vannak itt is."

    ezzel szembe te átlátsz ezen és okosabb vagy. :DDD az összes kutatónál, orvosnál, mindenkinél. te tudod, hogy az elölt vírusos oltás a legszimpatikusabb, mert az egész kórokozót tartalmazza. persze csak akkor, ha nem influenza-oltás, mert akkor pontosan ugyanezekért az épp nem szimpatikus.

    "Pl én is volt hogy röhögve kidobtam a doki által felírt antibiotikum receptet, mert túlzásnak tartottam, hogy mindenre augmentin duo-t írt fel nekem. Azóta is élek."

    ha egy szar dokival összesodort az élet, akkor az összes szar és úgy is jobban tudod ezt is.

    (igen, nagyon sok doki csinálja, hogy meg sem vizsgál, csak már írja is az antibiót. akkor tényleg nem kell bevenni, hanem másik orvost keresni. ritkán kell antibio, de akkor életet ment. viszont a topikban eddig írt kommentjeid alapján nálad ez nem egyedi eset, hanem átlátsz a gyógyszeriparon és kezedbe vetted a sorsodat.......)

    mindenki úgy csinálja, ahogy jónak tartja. elnézést a fenti gúnyolódó soraimért, nekem kicsit nagy volt a mellény ezzel az eléjük toljákkal. egy koronaoltás eléggé a tudomány versenyfutása per pillanat az idővel, de ha valaki átlát rajta, hát átlát rajta. tudom, hogy betartod a védekezés szabályait, szóval minden oké, a te döntéseid.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák