Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz t72killer #31661 üzenetére

    Amit csak azért ismertél el, mert én beírtam nézd meg hány néző volt ugyanazon a hétvégén a spanyol meccseken, hogy volt széljobb gyűlés is meg úgy általánosan élte mindenki az életét, utaztak metrón, mentek múzeumba stb. mivel még nem volt kormányzati intézkedés sajnos. Valószínűleg a madridi kórházakból, öregek otthonából nem tolták ki nőnapozni és meccsre sem a lakókat, így valószínűleg az öregek halálozásához nem volt akkora köze mint szeretnéd beállítani. Minden országban általános volt, hogy kórházban és öregek otthonában jobban terjedt, olyan országban is ahol nem volt se nőnapi felvonulás, se Black Lives Matter tüntetés. Ha nem írok a topikba, te csak a nőnapi vonulást emlegetnéd hetente. :U Ugyanúgy ahogy mostanában a BLM "tüncikézésre" vagy rákattanva, hiába a nálam sokkal türelmesebb Ezekiell és én hoztuk sorra a cáfoló linkeket, nem okozott kiugrást. Félreértés ne essék: biztos, hogy jobb lenne inkább üljön mindenki otthon, szar ügy az az idióta rendőr pont járvány közepén ölt meg egy már földönfekvő elfogott embert és kipattant újra a tüntetés, viszont az tény az adatok alapján nem lehet a tüntetésekre kenni a mostani szar USA számokat. (tudom, tudom hazudik a CDC...) Mivel elsősorban az átpolitizált, hezitáló, nyitva maradt, nem maszkozó, fejük a homokban déli államok rontják a statisztikát, ahol pont kevesebb tüntetés volt kisebb létszámmal.

    A Washington DC gárdisták témád VÓTMÁ, gondolom a választ rá akkor se olvastad el.
    Akkor leírom bővebben hátha megérted: A DC trend bőven lefele ment már, (még a komolyan érintett NYC is) nézzük a képeket hoppá a gárdisták nem igen tettek fel maszkot, a tüntetők viszont inkább tettek fel, a gárdisták valószínűleg egy helyen éjszakáznak laktanyában összezárva, hoppá olyat is ír a cikk Dél-Karolinából és Floridából is vezényeltek fel DC-be gárdistát ezek covid19 hotspotok, olyan is lehet egy gárdista adta át egy tüntetőnek, katonai titok hányan kapták el, a "megerősítjük több pozitív" lehet 20 is és 200 is, ha egy mondjuk 3000 fős gárdista alakulatból 2000 lenne pozitív azt észrevette volna a sajtó, gárdista és tüntető korosztály közt valószínűleg kevesebb az igazán veszélyeztetett korosztály így pozitív még nem vészes ha nem lett beteg. Pl. Alabama tudtommal ott nem kellett több ezres gárdista alakulatot hívni mivel óriási tüntetések se voltak, aztán valahogy mégis pocsékul áll a covid19 kapcsán az állam. A grafikonokból látszik sokkal szarabb ügy Floridában, Texas-ban a trumpista Karenek mennek puszilgatni a nagyit és órákig dumálnak arról micsoda hoax a vírus és a bolt bejáratánál óbégatnak arról milyen hülyeség a maszk.

    Ennyi érv elég vagy még írjam le repülőgéphordozón is fele tengerész elkapta, pedig ott nem volt se nőnap se Black Lives Matter tüntetés? Faucinak szerintem nem a 100 vagy 200 vagy X fő 20-30 éves Washington DC gárdista a szabadtéri tüntetésen forgatókönyvtől vannak álmatlan éjszakái, hanem azért a republikánusok hülyesége miatt, a nyitott déli államok tudományellenes Karenjei és koronapartizói miatt bajban vannak az öregek. (+ Kalifornia miatt, mint legnépesebb állam, ott még szigorú szabályokkal is nehéz lenne megfogni, hiába demokrata vezetés és a republikánus ex-kormányzó Terminátor együtt magyarázzák a maszk fontosságát)

    (elköszönök a topiktól, unalmas így mintha falnak beszélne az ember, hetente ugyanazok a körök mennek :W nem várom meg, amíg eljutunk odáig, hogy a dinók kihalásáról is a madridi nők tehetnek a washingtoni tüntetőkkel együtt)

Új hozzászólás Aktív témák