Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz catroot #23623 üzenetére

    Nem hülyék ... túl vagyunk a nehezén ( bőven ) . Szerintem . (!) A valódi statisztikák a nagy nyilvánosság előtt ismeretlenek . Majd hülyék lennének az orrunkra kötni . Igaz is ... mikor avatták be a nagyérdeműt a fontosabb döntésekbe ? De nem is kell ... csak jól végezzék a dolgukat majd mindenki megelégedésére . Persze ez nem így van .
    Nagy valószínűséggel én már Januárban átestem a COVID 19-en . Hidegrázás , pár órára magas láz és a tüdőröntgen után kiderült , hogy kezdődő tüdőgyuszi is csatlakozott a tünetegyütteshez . A párom megúszta orrfolyással és egy kis torokfájással . A cégemnél 160 sofőr dolgozik rajtam kívül ... Februárban volt pár kolléga ugyan ezzel a tünetekkel táppénzen . Márciustól senki nem volt táppénzen azon kolléga kivételével , aki nem húzta be a kéziféket egy szétakasztásnál és átment a lábán a húzó . Abból is ki lehetne indulni , hogy mikor reagáltak ezek ( kúrmányunk ) időben bármilyen problémára ? Amolyan felkészültünk a télre ... ja .. de a hóra nem stílusban . Szerintem lecsengett ... és nagyobb volt a füstje mint a lángja . Hagyják az embereket dolgozni , mert lassan több áldozatot szed a gazdasági válság , mint a COVID 19 . És ez a .... ki meri mondani , hogy senki sincs egyedül . Egy Magyar sincs egyedül . Legszívesebben ....... de hagyjuk is a politikát , ami már nem is politika hanem "halálgyár" .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák