Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz Cs1csó #114097 üzenetére

    Ezt a részét ismerem, EMMI háttérintézményében vagyok recepciós. Már 1,5 hete kötelező a maszk, de mindegy,hogy oltott vagy oltottan szarnak rá egyszerűen vegyesen.Már unom, rá kell szóljak bárkire is. Múlthéten volt nálunk a közig. államtitkár , meg hőmérőztem őt is, ő hozta a rendeletet , kötelező ;akkor te sem vagy kivétel. Nem tetszett neki. Én meg erre szartam rá .

    [ Szerkesztve ]

    Szissz

  • BalanceR

    addikt

    válasz Cs1csó #114097 üzenetére

    A társadalom tagjai elvárják, hogy felnőttként kezeljék őket, ne ostoba , buta gyerekként...
    És amikor megkapják, felelősségteljes felnőttként kezelik a népet, a fele átmegy retardáltba és borul az egész:
    - Így két év után sem tudnak rengetegen egy krva maszkot szabályosan felvenni, hordani, használni, kezelni. (összefogdos kívül belül, hetekig hord, orr kilógat, zsebretesz...)
    Kézmosás, fertőtlenítés továbbra is rocket science egyeseknek.
    Pandémia alatt bemegy a parasztja dolgozni, át a fél városon, mert ó, ez csak egy kis köhögés, hőemelkedés, ugyan miért maradjak otthon legalább 1-2 napot?
    Rengetegen verik a $eggüket a földhöz, hogy "jaj nekem már elegem van a vírusból, én már leszarom, nem fogok szabályokat betartani." - mintha attól megoldódna bármi is.
    Ebből a szempontból kína lényegesen hatékonyabb, ott tudják már, hogy az emberek nagy tömegben ostobák, felelőtlenek, önzőek! Nincs maszk? - börtön, pénzbünti, meg még össze is verhet a yard. Betegen nem vagy karanténban? Rád hegesztik az ajtót. Picsogsz amikor tenned is kéne valamit a közösségért, nem veszed fel az oltást? Büntetés, vasszigor. Nincs is covidpara arrafelé, mert ezek működtek .
    Ne legyen ilyen nálunk, nem utópiaként gondolok rá, csak remekül mutatja, hogy a tömegeknek nem szabad feltétlenül szabad kezet adni.

    [ Szerkesztve ]

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák