Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacafaca

    őstag

    válasz Memmaao #100380 üzenetére

    1: neten nem rendelek semmiféle ellátmányt, mivel magamnak és a közösségünknek megtermelünk mindent.
    2: villany (gáz nem kell) napból, víz saját kútból (nem, az nem az államé, mindenkié)
    3: a környék egyik legszerényebb egyénisége vagyok, nem, nem akarok egyéniségnek látszani, vagyok aki vagyok a magam egyszerűségében
    4: igen, imádok itthon lenni és mivel ez a mi saját kis bioszféránk, amit nagy örömmel és boldogan teremtettünk magunknak, amiben tökéletes harmóniában éljük életünket...nem is igen szeretünk belőle kimozdulni
    5: vállalom a következményét egy vírusfertőzésnek és egész életemet a saját és szeretteim megfelelő életvitelére és egészségére koncentrálom és tudom neked ellene megy mindenféle tudásoddal, de lehet így is teljes életet élni
    már egyszer mondtam neked, eszem ágában sincs a tudásoddal vitatkozni. pandémia van igen és ti álltok a gáton, mert a leamortizált társadalmat valakinek pátyolgatni kell és ezért hatalmas tisztelet nektek ;)

    (netért is fizetek, nem lopom :P )
    (örülök, hogy nekem sikerült előcsalnom, már hányan kerestek, mi lehet veled :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Új hozzászólás Aktív témák