Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz almafa42 #43 üzenetére

    Azért rosszak ezek a hasonlatok, mert egy rakás más protokollt fel lehetne sorolni a TCP/IP mellett, amelyek megbuktak, te azért ezt mondod, mert ez futott be. Az elektromos autó pedig ellenpélda, mivel az akkor pont hogy megbukott, mert nem volt elég jó aksi technológia hozzá, ma meg befutóban van.

    A lényeg, hogy az egyáltalán nem jó érv, hogy erre meg arra is azt mondták, hogy nem lesz belőle semmi, aztán lett, mert ez még ennél is több valóban zsákutcára is igaz.

    Egyébként én nem tudom, mert nem vagyok jövőbe látó, hogy mi lesz a cryptoval, de leginkább arra tippelnék, hogy nem abban a formájában fog befutni fizetőeszközként, mint ami ma a BTC vagy az ETH, mert ezekkel jópár probléma van. Aztál lehet, hogy befut. De ami a legriasztóbb, az pont az, amikor valakik olyan érveket hoznak fel mellettük, hogy mennyit lehetett vele keresni. Múltbeli hozamra még a részvények esetében is ciki hivatkozni, ez esetben viszont ténylegesen kizárólag abból fakadt a hozam, hogy valakik megvették tőled drágábban, mert hisznek benne. A máig tartó emelkedés vagy abból fakad, hogy a jövőben egyszer fizetőeszköz vagy értéktároló eszköz lesz, vagy szimpla lufi. Ha valaki mégis azzal érvel, hogy mennyit emelkedett, mennyit lehet keresni rajta, az fordítva ül a lufin és semmit nem ért a dolog piaci oldalából.

    De hogy jót is mondjak, az például bíztató, hogy a változó igényeknek megfelelően fejlesztik a BTC-t és az Ethereumot, és ez az amiért látok esélyt, hogy mégiscsak ezek váljanak fizetőeszközzé, és nem pedig valami sokadik generációs crypto currency.

Új hozzászólás Aktív témák