Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz 7600 GS #7845 üzenetére

    Asszem fel is ismerted a problémát :D

    Inkább igazolnák le Varane-t ;]

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz 7600 GS #7845 üzenetére

    nem is az, h hihetetlen, értem én, nyugodj meg:) de ettől a bekem-effektustól már komolyan hányinger kerülget..
    ez a semmitérő, zéró futball-értékkel bíró ember, és még mindig fotósok hada követi bzmeg és lázba ég a világ -most épp- párizs, mert atyaúristen, dééévid bekem itt van nálunk!!!
    akkora egy kibaszott reklámértéke van még mindig ennek a nulla embernek, h ez egyszerűen hihetetlen.. nekem meg ezzel együtt tömény hányinger

    de nem is az. nem volt nekem nagy bajom vele addig, míg ott nem maradt L.A-ben. sőt, még irigyeltem is. ott vezethet le, napfény, pénz, autók, bel air-i villa, család... mi a büdös fszom kell még?
    elhozzák ide, ezek a tetű, mocsok arabok párizsba, és van végre miről beszélni a focivilágban, ti is irogatjátok be ide, engem meg rohadtul nem érdekel és nem akarok vele foglalkozni sem, mert annyit nem ér az egész sztori, annyira nevetséges és lóvétól lucskos
    ----
    Didier Deschamps behívta Varanet a francia válogatott soron következő mérkőzésére
    ez szintén de szar.. jajj istenem, a srác csinál két jó mozdulatot (jó, végig jó volt ,tényleg, de nna), és egyből hívják már a nagyválogatottba? ahol addig meg se említették? sírvaröhögés
    én bzmeg azért se mennék.
    persze én vagyok naív, ez megint csak egy mai napiszar sajtófirka, amiről lehet beszélni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák