Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B0V9B

    tag

    válasz lacy86 #74134 üzenetére

    A sajtóban úgy van eladva hogy Coltorti kiöregedése után Gulácsit képzelik el a kapuban a vezetők hosszútávon, de én nem tenném rá az házat-kocsit-asszonyt hogy Gulácsi ott kezdőkapus lesz. A német kapusképzés amúgy is az egyik, hanem a legjobb a világon. Ha a BL-re akarnak hajtani (már pedig arra fognak), akkor nem Gulácsi lesz ott a jövő kapus.
    Nagyon nem jött össze ez a nagy kapusvándorlás magyar szempontból. Bogdán és a Pool egyértelműen rosszul sült el, Megyeri csak a kupában védett (de onnan is egyből kizúgtak így eddig csak 2 tétmeccsen tudott védeni nyár óta) és Guaita stabil teljesítményt hoz a kapuban, valamint a sérülések is elkerülik. Gulácsiról az előbb írtam. Dibuszról meg nem tudom hogy mennyire voltak igazak az infók, mármint hogy a Hertha nagyon vinni akarta a nyáron. Így visszanézve ironikus egy picit, hogy egyedül ott sülhetett volna el pozitívan a dolog mivel Kraft összeszedett egy kemény vállsérülést még szeptemberben és azóta nem épült fel. Valamint a Hertha többi kapusa is elég sérülékeny, állítólag Jarstein-t is úgy drótozták össze mert ő is megsérült a téli felkészülési időszakban. Ősszel volt olyan bajnoki hogy az első 4 kapusból 3 is sérült volt, így egy 17 éves kapust kellett padra ültetni Jarstein mögött.

Új hozzászólás Aktív témák