Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz salival #42839 üzenetére

    Szopkodja a halál, én is utálom a habitusát, meg az egész taktikáját.
    De hogy megevett minket otthon reggelire az hót ziher, ezt el kell ismerni. (mondjuk ettől gólt nem kellett volna kapni)

    Lehet a támadójáték szép meg jó, de a BL-ben ez semmit nem fog jelenteni mihelyst egy jobb csapat ellen találjuk szembe magunkat akiktől gólokat kapunk majd otthon, és lehúzhatjuk a rolót.
    Így az Arsenal, City szintjétől nem fogunk tudni feljebb lépni európában, mert a védekezés a futball része, és ez hatványozottan igaz az oda-visszavágós mérkőzésekre a kieséses szakaszban.

    Szóval azt mondod kell pár fegyelmezett játékos, jó adag szerencse meg két sprinter? Én úgy láttam nem szerencséből nem kaptak gólt. Szerintem holnap még 90 percen át sem tudnánk egy nyamvadt gólt sem begyötörni, ahogyan ma sem volt erre semmi lehetőségünk... hát értékelhető helyzetünk nem volt szinte, ez az ami látszik, de a lényeg h én irkálok hülyeséget :DDD :DDD Ja lehet nem értek a focielmélethez, de ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor miért hülye mindenki, hogy nem ezt a példát követi?

    ______

    Egyébként is ez simán benne volt, de így is hatalmas amit BR ezzel a csapattal csinált, és életem végéig emlékezni fogok erre a szezonra :R Csak Gerrardot sajnálom nagyon, annyira megérdemelne már egy PL címet, képzelem milyen szarul érezheti most magát :(

Új hozzászólás Aktív témák