• szab.tam

nagyúr

válasz MPowerPH #29568 üzenetére

nem tudom. szerintem sokan nem vagyunk felháborodva.

sokan vannak itt a topikban, akik a sajátjukon kívül kizárólag a külföldi bajnokságok, csapatok cerkáit fényezik, de egy válogatott meccs után gyorsan jönnek véleményt nyilvánítani, hőzöngeni, demagóg, rém unalamas dumákat ismételgetni.
    én a tv-ben majdnem minden hazai bajnokit megnézek. így egy kicsit jobban tisztában vagyok a honi (minőségi) viszonyokkal. páran vagyunk itt ilyenek, jelentős kisebbségben.

tehát messziről jőve, közhelyszerű felháborodni elég könnyű...

konkrétan én a tegnapi meccs láttán nem háborodtam fel. csak alapvetően szomorú vagyok.
    felháborodva a román meccs után voltam, az ismert okok miatt. (lézengés + utána való nyilatkozatok.)
    itt a 8 bekapott gól és a sok hiba ellenére sokkal több szándékbéli megmozdulást láttam, mint a román meccsen.
    tehát: ha csak ennyi akaratbéliség lett volna a románok ellen, mint tegnap, a román meccs nem lett volna 3:0.
    de ezt a 8:1 mellett, miatt senki nem vette észre.

egérbá'.
    most persze, hogy le kellett mondania, el kellett vinnie a 8:1 után a balhét, tipikusan a politikai felelősség a górét illeti.
    de valójában lemondania nem most kellett volna, hanem a román meccs kb. 55. percében. amikor 10 perc után nyilvánvalóvá vált, hogy az öltözőben pszichikai trénerként totál megbukott.
    (ki kellett volna locsolnia egy vödör vért. szerintem ehelyett ő is felírhatta a taktikai táblára, mint egy nagy előd, hogy "győzni kell"... :DDD )

****

szerintem ezek totál egyértelmű dolgok.
    de tudom, hogy több száz hsz jön még a "miért kellenek a stadionok", "sokat keresnek" és "dózert az egész magyar focira" kezdetű dumák.
    persze rendre azoktól, akik sem magyar meccsre nem járnak, de magyar bajnokikat sem néznek meg legalább a tv-ben.
    de véleményük: az nagyon van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html