Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz villamos #141252 üzenetére

    Én is nagyon büszke vagyok a Csapatra, az, hogy ide eljutottunk, nálam már minden képzeletet felülmúlt. A lebonyolítás nekünk kedvezett, ellenben sorra kaptuk a keményebbnél-keményebb ellenfeleket.
    A csoportkör a sorsolás pillanatában lefutottá vált. Tudtuk, hogy csak a Kijev ellen lehet bármi esély, de még ők is utcahosszal előttünk járnak és a kispadon ülők is jóval értékesebbek, mint a mi "sztárjaink".
    A hazai meccs, ha tíz perccel tovább tart, behúzzuk. Ha azon a meccsen úgy játszunk, mint a Juve ellen, simán nyerünk. Ha a Juve ellen még két perccel kihúzzuk, pontot szerzünk - nekem igazából az fáj nagyon, és szerintem a Csapatnak is. Ha tegnap befújják az egyértelmű tizit és azt esetleg belőjük, minden másképp alakulhatott volna.
    De túl sok a ha. Elfáradt a csapat. Nagyon jól játszottunk tegnap, szervezetten, okosan, fegyelmezetten - de elől impotens módon. Hiába voltak helyzeteink, szerintem nem volt igazán benne a játékunkban a gól - igaz a Kijevében végképp nem. Egy olyan gólt találtak, amit nekünk kellett volna.

    Én azt azt egyet sajnálom, hogy nem rotáltunk jobban. Idén mindennél fontosabb bajnokságot nyerni a nemzetközi kupaszerepléshez, de a B csapatunk is erős annyira, hogy egy-egy meccset lehozzunk a BL-ben kezdők nélkül. Kipihentebb játékosokkal talán több keresnivaló lett volna - és a dolog másik része, hogy hiába a BL szereplés, jó pár játékos akad a keretben, aki nem lépett egyetlen meccsen sem pályára. Nekik azért most savanyú lehet a szőlő.

    Sajnos évekkel később visszanézve csak azt fogjuk látni, amit ma egy külső szemlélő - egy megszerzett pont, rossz gólarány. Pedig néha tényleg felvettük a versenyt Európa legnagyobbjaival, még úgy is, ha ők sem életük formájában játszanak épp. Ezért lett volna fontos a torinói pontszerzés - azt utólag senki nem vehette volna el tőlünk.
    Szép emlék lesz ez, reméljük jövőre folytatással-ismétléssel.

    Kíváncsian várom, miképp alakul át a keret, gyanítom hogy lesz télen egy kisebb jövés-menés.

Új hozzászólás Aktív témák