Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LyonnaisFan1

    őstag

    válasz Peterhappy #141193 üzenetére

    "Petryak vagy hogy írják akkor se jöhetne vissza a Fradiba, ha kp-ban letenné az asztalra a vételára dupláját."

    Az egészen biztos. Herrr Rebrovnál egy életre leírta magát, de sztem az egész Fradinál is. Érdekes körülmények között távozott.

    "Megmondom őszintén, én nem érzem akkora sztárnak Bódogot, talán ideig-óráig menne vele a szekér, de ha komoly tervei vannak a Vidinek, ahhoz nála komolyabb szakembert kell leakasztania valahonnan.
    Souza szerintem szintúgy totálisan esélytelen kategória."

    Lehet igazad van. A vidivel kapcsolatban a nagyon nagy lényeg, hogy ott nem csak EDZŐKÉRDÉS van. Nem csak 1 embert kellene onnan elküldeni.
    A Kovács Zolika Sportigazgatót is már lapátra kellene tenni, és hozni akár egy fiatalabb magyar Sportigazgatót, akiben van ambíció, és bizonyítási vágy.
    De külföldi is lehetne, sőt lehet jobb is lenne. Rendelkezhetne olyan kapcsolatokkal, amik aranyat is érhetnének.
    Vagy a fradihoz hasonlóan egy exvidis játékost felkérni erre. Hajnal Tamás személye a fradinál sokat jelent, és nagy húzás volt kinevezni a jelenlegi posztjára.
    Mondjuk egy Juhász Rolandot, aki a Fehérvárnál legenda lett.
    Neki sokat jelent a Fehérvár, és minden erejével azon lenne 0-24-ben, hogy a Videotont ténylegesen felemelje a FERENCVÁROS szintjére. Mert most a két rivális nincs egy ligában.
    A Fradi szinte már bajnok is, csak a Fradi baszhatja el. A vidinek meg az ezüstért is tepernie kell.

    As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Új hozzászólás Aktív témák