Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz Peterhappy #135016 üzenetére

én b@sztam el az eredményt: először amikor a meccsre kapcsoltam 1 percen belül lőtt egy gólt az atalanta... majd a 90. perctől néztem végig és akkor lőtt 2-t a psg :( nem kellett volna akkor már odakapcsolnom a meccsre és maradt volna 1:0

azért szépen megállták a helyüket a pályán: többet futottak, támadtak is rendesen... épp csak szerencséjük nem volt... (szép lett volna pedig, ha a több oldalról sújtott kisebb csapat legyőzi a nagyot)

a 2. gólt azért neymar és mbappe segítségével szépen összerakták...

ma pedig jöhet a lipcse-atletico... remélem gulácsi kivédi a szemüket is :D (kár, hogy a járvány előtt eldobtuk a bl-t... ha az atletico helyén ott lennénk, elég esélyes lenne a továbbjutás... ma viszont van egy olyan érzésem, hogy ezt behúzza a lipcse)

érdekességnek ránéztem bet365-ön az oddsokra: nem gondoltam volna, hogy a bayern ilyen szorzót kap... lesznek még itt meglepetések