Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz mephi666 #133867 üzenetére

    Lallanaról már 1 hónapja mondta klopp hogy nyáron távozni fog, és több mérkőzése már nem lesz, nehogy megsérüljön :D Lovren Zenitbe tart, shaqirit láthatóan nem bírja klopp, teljesen hanyagolja, origi sem rendszer kompatibilis, jó clutch player, de ez kevés, teljesen más profilú játékos, ha becseréli teljesen borul az alapjáték, oxlade állandóan wingerbe van erőltetve ahol életében nem játszott még jól, és anno ezért jött el az Arsenalból is, keita amint formába lendül hónapokra lesérül, szóval a gálakezdőn kívül nem túl mély a keret, csak abban lehet bízni hogy a fiatalok (Jones, Elliott, Williams) hozzá tudnak tenni majd érdemben.

    Citroghost - szerintem jövőre sem lesz nagyon igazolás, a következő szezon is még erősen koronával sújtott lesz, az abszolút nyertesek pedig az olajosok lesznek meg a mu, akik a rengeteg pénzükkel vígan halászhatnak majd a zavarosban.

    és gyanús hogy eladni sem tudunk majd többtízmillióért peremembereket, mint utóbbi időkben, mert a kicsiknek se lesz rá lóvé, pedig azokból nagy bevételeket kaszáltunk. Csak az elmúlt 2 évből:
    Camacho 10m
    Ings 20m
    Kent 8m
    Solanke 20m
    Ward 15m
    meg volt még jópár 2-3-5 millás eladás, de csak ez a pár ember volt csak 75 millió és szerintem nem sokuk létezéséről hallottak a fentiek közül.

    Idén korona nélkül a HG PL proven Wilsont simán eladták volna Edwardsék 30+ millióért
    Grujić 20
    Shaqiri 20-30, de ezeket vélhetően mind bukjuk , mert az ő felvevőpiacuk végképp nem fizetőképes. Vagyis én attól tartok, hogy kurvára ránk fog öregedni a keret, kb csak az akadémistákban lehet bízni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák