Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzolord

    addikt

    válasz Tibiajax #116809 üzenetére

    Azt nem lehet túltolni Tibi, Mou után! Elment a busz, nyer a csapat, szerethető, támadó focit játszik, és látszik a játékosokon a felszabadultság! Erre vártunk, mióta SAF nyugdíjas lett..

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Tibiajax #116809 üzenetére

    Nem tolom túl, szimplán örülök, hogy ismét van egy United, amit szerethetek. Nem mintha a Fergie utáni években nem követtem volna a meccseket, és nem szurkoltam volna nekik. Csak sokszor már kínszenvedés volt látni a vergődést, plusz a talán klubtörténelmi jelentőségűnek is nevezhető eredménytelenséget.

    A játék még olyan, amilyen (idővel biztos ez is jobban összeáll), de látva a hozzállást, a felszabadultságot, a stáb-csapat-szurkolók kapcsolatot én jelenleg nagyon boldog vagyok. :)

    Meg azért eltelt már egy kis idő is, és 8 meccsből 8 győzelem (közte egy jó Tottenham és Arsenal), 22-6-os gólkülönbséggel, azért az már nem kevés. Kíváncsi leszek, ki állítja meg őket, és hogy utána mi jön majd. :U

    A következő három bajnoki (Burnley otthon, Leicester-Fulham idegenben) kvázi kötelező, de ami utána jön, az kegyetlen húzós lesz: PSG, 'Pool, 'Palace, Soton, PSG, Arsenal, City. ;] Ja, nem mellesleg az első parizer meccsen kívül mindez 20 nap alatt! :Y

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák