Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #115267 üzenetére

    Kincsesbánya, nincs mit tenni.
    Kluivert után van de Beek-et és Neres-t is szóba hozták a Rómával, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy Monchival.
    Talán egy Bild cikkben olvastam, hogy a Bayern 150M€-t szán de Ligt és de Jong megszerzésére, de amikor láttam, hogy Cengiz is kellene nekik és 60M€-ig mennének el, és újra ránéztem a Bayern címerre egyből tudtam hogy kacsa... ;] ...inkább megkérdezik a klubokat hogy a feléből mit engednek, majd részletet kérnek rá. :DDD

    Ha a Roma engem kérne, hogy mondjak egy nevet az Ajaxból akit nekünk reális keretek között le is lehet igazolni, na az Tagliafico lenne. Kolarov helyett kell egy érett és hasonló kaliberű pótlás.

    Ha esetleg Ben Pavard 35M€-s záradékát fizetnénk ki, na az lenne még óriási, de sajnos erre kevés az esély. Talán őt tényleg elviszi a Bayern.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák