Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Cartevo #112501 üzenetére

    az a tartalom kárára menne, épp volt szerencsém beleolvasni az f1 topikba, téboly :DDD

    Na de ez talán ez a Gundi interjú még nem volt: Én a köztévéből akartam nyugdíjba menni, de nem hagyták

    részlet:

    "Mint most a Spíler 2-n idézőjelesen látható BL-lel. Nem csalódás, hogy az ország nagy része nem látja a műsorodat?

    Ott a BL-műsorokat vezetem majd, és semmi mást. Nem közvetítek mecset, se BL-t, se semmit, és másik magazinműsorba sem megyek. Az kicsit zavar, hogy a csatorna jelenleg nem látható csak vagy százezer háztartásban, és bennem van, hogy gyerekek, kötöttünk egy szerződést, én műsort csinálok, ti meg eljuttatjátok a nézőhöz, de ez ennél komplikáltabb dolog persze, és magam sem gondoltam, hogy bele kellene vennem a szerződésbe záradékként a nézőszámot. De láttam már ilyet, ez a helyzet is meg fog oldódni.

    Ezeket még megértem, de hogy vagy képes az Origón is szerepelni?

    Ez pont olyan, mint a tévé. Egy műsorom van, nyolc perc és kész. A vb alatt blogoltam is náluk.

    És a posztok ugyanazon a felületen jelennek meg, mint a nagyipari migránsozás.

    Őszintén kérdezem, ez más, mint a TV2-n a Tények után egy órával műsort csinálni? Mert ha igen, akkor átgondolom.

    Nekem durvább. Egy blog.hu-s blogra, a SZEMlélekre is írsz, miért nem az Indexre hoztad a vb-blogot?

    Mert az Origó sportrovata felkért, az Index meg nem.

    Ez ennyire egyszerű?

    Néha nagyon az. A dilemmám egyébként ugyanaz, mint a TV2 esetében, vajon átlépek-e egy határt, vagy nem? De én azoknak beszélek ott is, akik a futballról akarnak olvasni/hallani. Teszem a dolgom, azt csinálom, amihez értek. Ez is ennyire egyszerű. A lelkiismeretem tiszta."

Új hozzászólás Aktív témák