Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robika=)

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hátha kapok gyors választ Tőlletek!

    Nos, nemrégiben vettem egy egyszerü 3D tv-t a tecsoban! a márkája hyundai .. ebben a nagy akcióban gondoltam..
    Na tehát a tv 3D-s, de nem ad le midnent ugye 3d-be mint ezek az ujak :) csak az mkv-s dolgokat meg stb.. na a papir azt irja usb-n leadja az mkv.. na ez az ötlet nekem nem nyert, mivel valamiért lefagy a tv-m ha bármiféle háttértárat dugok a tv-re amin van MKV file.. fingom sincs miért..

    Jó akkor akövetkezö ötletem támadt.. van egy gépem és a videókártya (ati hd 5450) elvileg tudja a 3d-t van rajta hdmi is. Jó eddig semmi probléma.. ma ujra ellátogattam ebbe a tuti kis hipermárketbe, ahol találtam is hdmi kábelt ( nem mertem megvenni).. mivel.. az egyik PLUG-PLUG a másik meg CONNECTOR-CONNECTOR kén votl feltüntetve.. már az elsö probléma ott kezdödik.. hogy nemtudom mit jelent..
    nekem egy olyasmi segitség kéne, picit részletesebben, hogy a GÉPEM és a 3D-tvm között hogy hozzak létre 3d-s kapcsolatot.. tehát hogyha megnyomom a 3d gombot a távirányiton ne azt irja ki hogy "3D nem támogatott" hanem áttegye 3d-re !!!

    Előőre is köszönök mindent!! :)

    ui.: a szmeüvegröl anyit irnak hogy körkörös fényáteresztős cuccos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák