Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    őstag

    válasz peter_23 #5795 üzenetére

    Nem kell ezzel foglalkoznod! Csak telepítsd fel a drivert és majd a lejátszó előállítja a 3D-t ( persze előbb be kell állítani a 3D megjelenítő típusát hozzá a megfelelő menüpontban ).

    és Norby007:
    Ehhez kapcsolódóan: megnéztem a 3D vision beállítást is. Valóban ugyanolyan a 3D hatás, mintha a "sztereoszkopikus 3D" bekapcsolása nélkül nélkül a lejátszóprogramban állítódna át, azzal a különbséggel, hogy a Tv egy ablakban feldobja a 3D-s szokásos figyelmeztetést a veszélyekkel kapcsolatban, amit nem tesz meg akkor, ha a lejátszó állítja elő a 3D-t, ergo mégsem teljesen ugyanaz, mivel ebben az esetben már a pc asztal is 3D-ben tündököl :K .
    Nagy probléma szerintem az is, hogy sztereoszkopikus 3D bekapcsolt állapotában korlátozottak a képfrissítési lehetőségek ( 720p-ben nincs 24Hz mód pl. ).
    Összegzés: ha ragaszkodsz a vision-hoz, de nem akarsz 3D-t nézni, akkor minden esetben ki kell kapcsolni a sztereoszkopikus 3D-t a menüben, ami nekem elég macerás, ( másnak lehet, hogy nem ) ahhoz képest, mintha csak a lejátszó programra bíznád a feladatot, de a gyakorlatban így is működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák