Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Üdv.Van egy régi Acoustic Solution (asszem Toshiba brand) LCD Tv-m,amit szülőknek szeretnék adni.De kellene egy új távirányító.A jelenlegi távirányítóval az a gond,hogy bekapcsolom a Tv-t,majd utána 5 percig semmi gombra nem reagál.Csak olyan 5-6 perc után tudom használni a távirányítót.Nem a gyári táv van hozzá,ez is egy univerzális.Próbáltam egy Pennyben vett olcsó távot,de semmi.Tud valaki valamilyen jó univerzális távot,ami jó lehetne?

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

  • szilchi

    őstag

    Szép estét.Van egy LG 32LB570B típusú TV-m,ami még a szülőknél van.A héten volt vihar és azóta az UHF antenna bemenetről jövő kábeltévé ronda szemcsés képet ad valamint az 57 TV csatornából csak 49-et talál.Újrakerestem a csatornákat valamint visszaállítottam gyári beállításokra.De semmi sem változott.Van több TV is a házban,de ott jó a kép.Azokra a koax vezetékekre kötve a TV-t ugyan úgy rossz a kép.HDMI-ről szépen megy az Xbox,ahogy eddig is.És USB-ről is jó a kép.Csak az antenna bemenetről xar.A TV-t tavaly decemberben vettem az Euronics-ban.Vigyem vissza gariztatni?

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák