Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winston_76

    csendes tag

    válasz rétipipitér #410 üzenetére

    Sziasztok!
    Pénteken vettem egy lg 42lm620s-t.
    Tapasztalataim:
    Az analóg adás meg sem közelíti CRT-tv képét, bár finomhangolással sokat lehet javítani. (egy 10 éves 63 centis Phlips-em volt) sajnos digitális adásom még nincs.
    Jpg képlejátszásnál nekem nem tetszik, hogy a Canon 550d-vel készített álló képeket nem fordítja el automatikusan egyesével kell forgatni és a forgtó ikont nem tünteti el.:(
    Mov lejátszásnál szintén a Canon 550d-vel készített 640x480-as videókba néha úgy látom beszaggat, pontosabban tizedmásodpercre ugrik a kép, pedig mobil winyóról nyomom.
    720p és 1080p videóknál furcsa módon nem volt gond.
    Ha a vezetékes netet a Tp-link 1043 routeremen keresztül adom neki a beépített youtube nem indul el minden más oldal igen - direkt netnél nincs gond a youtube-al
    Netezni, főleg az alap távírányítóval hát nem nagy élmény (ha netezni akarsz vegyél pl. HTPC-t hozzá) egyébként a felugró billentyűpanel nem ajánlja fel a magyar karaktereket.
    A dvd iso-kat nem kezeli, próbáltam jópár xvid-et és mkv-t azokkal nem volt gond (talán egy mkv-t nem indított el.) PVR-t nem próbáltam.
    A távirányító nekem szokatlan a középső 4 nyílnak mindig mellénynyomok, nekem nem tetszik.
    Hd videóknál és jpg-nél szerintem elég jó a kép, hát itt hatalmas az ugrás a CRT-hez képest, főleg ebben a 205-220-as árkategóriában nem volt hiányérzetem.
    Áruházakban samu és lg egymás mellett samunak kontrasztosabb képe volt és szaturáltabb, ez nem biztos, hogy jó.
    A 3d szerintem oké, megfelelő magasságból és távolságból, bár egyre jobban nem hiányzik.

Új hozzászólás Aktív témák