Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorinser

    senior tag

    válasz Dzsekó #1516 üzenetére

    "Ezek szerint LG és Samsungon kívül mást nem is érdemes venni?"
    dehogynem! Az LG-n és a Samsungon kívül is van élet. Csak most ez a két márka folyik még a csapból is de ez nem azt jelenti, hogy a legjobbak is.

    Én az általad felsoroltakból a Philips 37PFL6007K-t venném. A 6000-es sorozat valódi 100 Hz-es, passzív 3D-s. Ugyan úgy van WIFI, Smart és csatlakoztatható vezeték nélküli billentyűzet. Az Ambilight 2 pedig végképp a Philips felé dönti a mérleget.

    Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

  • nightshadow

    veterán

    válasz Dzsekó #1516 üzenetére

    Ezek szerint LG és Samsungon kívül mást nem is érdemes venni?
    Ismerős nagyon ajánlgatta a Sonyt, de azokat egyáltalán nem ismerem.

    Nálam a Sony van az első helyen, annyira, hogyha most kellene tévét vennem, akkor én a Sony HX750-et venném, de ez nem fér bele az általad 160-170k-ás keretbe, így ezért nem is ajánlottam. A 32HX750 meg 185k körül van, ami egy vicc. Az ez alatti Sony az EX650, ami már "kamu" 100Hz-es, azt nem érdemes megvenni, mert annak az árából már kapsz valódi 100Hz-es Samsungot vagy LG-t.

    Illetve nekem most régi CRT Philipsem van, azzal meg vagyok elégedve.
    LCD-be nem olyan jók?

    A szakik azt mondják, hogy Philipset 6007-től érdemes venni, amiből a 42”-es 230k körül van. Én ennyi pénzért már fent említett Sony-t venném. Nekem speciel nem jön be a Philipsek menüje és az Ambilight se. Ez a hír se bizalomgerjesztő számomra: [link] Ez nem jelenti azt, hogy másnak ne lenne jó vétel.

    Magamnak gondoltam a 32-37"-osat.
    A 42LM620 tesztjénél láttam, hogy az még egy olcsósított változat, talán a 660-as redukált verziója, én meg egy fullos TV-t szeretnék hosszútávra. Ezért írtam magasabb árat, hogy ne az ár legyen a gát.

    LM660 nem létezik 37”-esben, a 32”-es pedig 170k körül van. Számomra ez egy csillagászati ár egy 32”-es tévéért.

    Megnéztem a Philips 37PFL6007K TV-jét, ez kerül 220-240-be, de nem tudom, hogy mit tud, milyen panel és 3D van benne, illetve, hogy érdemes-e megvenni.

    Megint csak az ára tudok hivatkozni, hogy szerintem egyszerűen nem ér annyit az a tévé, mint amennyiért adják.

Új hozzászólás Aktív témák