Új hozzászólás Aktív témák

  • Fogash

    tag

    válasz lorinser #3005 üzenetére

    Nem akarok én senkit megtéríteni, szombaton viszont voltam egy márkaboltban (nem MM, vagy hasonló multiban), ahol minden tévé (plazma és LED/LCD) is ugyanolyanra kalibrálva, "ugyanazokkal" (az adott technológiából a legjobb képet kihozni képes) beállításokkal, ugyanarról a forrásról jövő jellel futott.

    Nem titok, az Allée-ben a Panasonic bolt volt. El kell menni aztán látni a saját szemeddel.

    Amúgy meg a "kontraszt" szó a legfeketébb és a legfehérebb közötti különbséget jelenti. Mivel az LCD nem tud teljesen feketét csinálni... :)

    A "haza viszel és rá kell szánni"-val meg (technológiától függetlenül) az a gond, hogy elkerüli a kordé a szamarat: előbb fizetsz, aztán derül ki, hogy a tuti beállításokkal valóban a neked tetsző eredmény születik-e? Vagy csak az eladó rábeszélt valamire. Szombaton két órát töltöttem KÉT DB tévékészülékkel, az egyikről egyértelműen kiderült, hogy nekem kevés, a másiknak a képe tuti, de az egyéb funkciói miatt még várom a harmadik esélyes kipróbálását. Szerinted a lapostévé-vásárlók hány %-a csinálja így?

Új hozzászólás Aktív témák