Új hozzászólás Aktív témák

  • Drachande

    tag

    Sziasztok!

    A héten tervezek venni egy LED TVt, főleg Sonyban gondolkodom, a következő modellek közül választanék :

    - 42W829B
    - 50W805B
    - 50W829B

    Felhívtam a Sony szalont, azt mondták, hogy a 42 colos TVkbe a Sony csak ilyen "ál"-motionflow cuccot rakott, maga az elektronika hiányzik, csak valami villogtatási effekttel érik el a folyamatosságot és a valós motion flow összehasonlíthatatlan a más gyártók és a 42 colos Sonyk elektronikájával. Az 50es és az ennél nagyobb Sonyk folyamatossága állítólag sokkal jobb, csak szerintetek megérik-e a felárat? Elég kemény árkülönbség van a 42es és az 50es TVik között és nem tudom, hogy megéri-e várnom még egy-két hónapot egy 50esre, mert most meg tudnám venni a 42W829et.
    Elég sokat játszanék PCn, főleg erre kéne nekem a TV, mennyit számít a valós motion flow a játékoknál? Ha jól tudom, kilövi a game mode-ot is, így megnő az input lag. A másik, ami még a 42es mellett szól, az a passzív 3D. Az aktív napi 4-6 óra 3D gamingben, Trideffel lehet, hogy zavaró lenne, de ezt sem tudom megítélni. Majdnem +80 ezer forint az 50W829 a 42W829eshez képest pl, de nem tudom, megér-e ennyi felárat az valós motion flow... Kipróbálni sem tudom igazán, a méret plusz, az a 8 inch úgy különösebben nem érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák