Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz überpingvin #25016 üzenetére

    Smart funkciók után érdeklődőknek írtam már itt, hogy pl. egy MK908-as mini PC agyonveri az összes smart TV rendszert (gyakorlatilag érintőképernyő nélküli tabletet csinál a TV-ből és azt telepítesz rá, amit akarsz), és Kínából újan vagy itthonról használtan rendelve olyan 12-15e Ft, ráadásul bármikor és bárhová magaddal viheted. Nincs az a pénz, hogy lecseréljem bármely, jelenleg elérhető smart TV rendszerre, pedig már több, mint 1 éve gyűröm. Előtte ugyanilyenem volt (az sem ment tönkre, csak újra cseréltem, amikor akciósan lehetett venni), még korábban pedig 2 magos procival és 1 GB RAM-mal felszerelt MK808-as és még ez is sokkal jobb volt a mai TV-k smart rendszereinél, pedig ez utóbbit több, mint 2 éve vettem.

    Több mini PC-s topik is akad a prohardveren, ha mélyebben is érdekel a téma.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák