Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz kizcar #18086 üzenetére

    Felhősödés, bevilágítás, rossz fekete, akkoriban az Input Lag se volt megfelelő, BestByte boltban voltam az Allee Bevásárlóközpontban, egyedül ott volt Lg ami tetszett Fél milláért valami LM nem tudom hányas volt, na ott szépek voltak a színek, és engem az meg fogott, de annyit nem adtam volna egy Tv-ért
    .
    2011-ben kezdtem nézelődni LG LW sorozatok után 4500 /5500/5590 itt is az Input lag volt a cél, azt hiszem az 5000-ben 33ms volt, valaki azt mondta jó, valaki meg nem, mivel nagy játékos vagyok így nekem számít, rögtön le tettem róla, jött az 2012 LA sorozat, utána 2013 LA sorozat itt is voltak gondok, hiába volt az LA620-ban Direct Led, ugyan olyan rossz volt mint az EDGE led így az LG-t kilőttem, jött a Samsung F6400/6500, itt már a méretet is belevettem, nightshadow sokat segített, amit Utólag is köszönök, de megnéztem a Tv-ket az Samu 6400-as nekem drága volt a maga 300000-ft-os árával, az 46f6500-a ami árban meg felelt volna 220000 ft-ért, vittem filmet is ki próbálni, de a képe nagyon nem jött be, a 3d viszont isteni volt mind kettőn.
    Sony-t akartam még 800-as szériát, az viszont a Passzív 3d-miatt nem tetszett, így lehet BBéci hülyének fog tartani, de sebaj :DD 240000 ft ért lett egy Pana 50ST plazma, amit így látva nem cserélnék el semmire, nem fáj a fejem ill de szokott kicsit néha, de meg kell szokni, aztán No Problame, nem látom a vibrálást se, Input Lag 15ms.

    BBéci: Ha ezt kritizálásnak lehet nevezni, akkor legyen. :)

    (#18100) baker_: Szerintem azt se tudod miről beszélgetünk, a Plazma Topicba azért járok ritkán, mivel meg vagyok elégedve amit vettem, és elfogadom, bármilyen hibája is van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák