Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz zpeti2 #327 üzenetére

    semmi baj :))
    Hát igen, egyértelműen látszik a különbség. Azért többmindent érdemes lehet megvizsgálni.
    Ha csak 1 60 Hz-es monitor van bekötve, akkor is így szaggat? A 120 Hz-es monitor 60 Hz-en használva megcserélve a 2 monitort?
    Ki lehetne próbálni, hogy másik 60 Hz-es monitor is így viselkedik-e, vagy másik típusú portban is így viselkedik-e.
    Én még mindig nem tudom egyértelműen azt mondani, hogy ez a 60Hz problémája, mert annyi lehetőség van:
    1. tényleg a monitor
    2. a port, input lag, több helyen olvasni róla, bár inkább HDMI-nél, te azt írtad aktív DP van
    3. videókártya hardveresen küzd (annak ellenére, hogy az FPS megvan, lehet hogy utána a kiküldésnél mégis van valami gixer)
    4. videókártya szoftveresen - ehhez nem kell kommentár, szerintem a szoftver bármit képes elrontani :DDD

    (egyébként én emlékszem a CRT-monitoros korszakokban engem sokkal jobban zavart a perifériában működő 60 Hz-es monitor, mert azt konkrétan láttam villogni, míg ha az éles látókörben volt, arra koncentrálva nem vibrált annyira zavaróan, de a TFT persze totál máshogy viselkedhet, csak mondom)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák