Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz GhanBuri Ghan #64018 üzenetére

    Nem összekeverendő a dolog a Bass Boosted zenékkel.
    Ha egy zenébe van dob akkor azt hadd halljam már rendesen és ehhez sajnos fel kellett tekernem a mélyet mert rengeteg olyan zene lett mély hiányos 2.0-ára váltva amiket régen élvezettel hallgattam 2.1-el vagy SB-al.

    Így van nem tudom élvezni ugyan azt a zenét mély nélkül mert nem és kész. De még egyszer kihangsúlyozom, hogy esetemben nincs Bass Boosted-ról szó tehát nem úgy kell elképzelni, hogy megy egy Abba szám és reng a szoba... csak annyi mélyet adtam vissza rá amennyit "igényel" a fülem.

    De ezt hiába magyarázom mert a hang az olyan dolog amit leírni nem lehet. Hiába beszél Lezsó minőségi hangról ha mindenkinek mást jelent a "minőség". És akkor a "minőségre" elköltendő pénz mennyiségéről még nem is esett szó, mert ugye nem mindenki engedhet meg magának S3000-et meg EVE-t meg tudja t.köm milyen stúdió cuccokat.

    Volt munkatársam annyira fogához veri a garast, hogy a tizenx éves CD-s Hi-fi torony hangszóróit kötötte rá egy Yamaha erősítőre és így fogyaszt minden kontentet. Na annak milyen hangja lehet...

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák