Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz dudika10 #9566 üzenetére

    Ok, koszi a reszletes infot. Ezen meg majd gondolkozom. Ahol en vennem ott nincs akkora kulonbseg a ketto ara kozott, hogy megerje kockaztatnom, ha mar kiadok ennyit a hangcuccra. Bar ha a tokban levo cuccot lehet egy nagyon jominosegu chipre is cserelni, akkor tolem aztan... En benne vagyok :D Amugy lenne meg egy par kerdesem:

    Azt hallottam, hogy ezeket a hangfalakat erdemes megemelni a legjobb hangzas elerese erdekeben. Kb milyen magassagig?
    Milyen kabelt adnak hozza gyarilag? Jominosegu? Vagy az cserere szorul? Bar a ceg szlogenjebol kiindulva nemhinnem, az csak Geniusoknal meno...
    A meghibasodasi aranya ezeknek milyen?

    Ezzel a Geniussal sincs akkora gond, csak az a baj, hogy jartam MM-ban es hallottam mast is szolni :D Nem 1,5 millios szettekkel hasonlitgattam elhiheted. Iszonyatos a kontraszt. :DDD

    "A 70k-s 2.0 ami most itt van az asztalomon" > Uristen, milyen szorny az annyiert?

    MOD: Bar a Genius is sokat javult miota atszoktam MP3-rol FLAC-re. Azt vettem eszre, hogy lett a szamoknak hangzasuk (mar amennyire a stereo Genius engedi), nem ugy mint MP3-nal. Lehet ez csak placebo, passz, bar nem hiszem. Teljesen mas a ketto.

    Udv. core2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák