Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz Logapeti #50977 üzenetére

    Mar elnezest hogy beleszolok a vitaba, de itt olvashatod egy laikus gondolatait miutan elolvastam az elmult 20hszt.

    "Bizonytalanná válik az egész - a szándékok elmosódnak, hallgatod, de nem köt le. A zene nem épül. A feszültség nem nő. Az érzelmesség nem jön át. A tutti nem úgy üt be "takkra", ahogy várod."

    Ez szamomra inkabb tunik ertelmezhetetlen raolvasasnak, mert en nem tudom mit jelent ha a hangfalambol jovo hangok "szandekai elmosodnak". A tranziens kifejezest sem feltetlenul ertem, de arra ra tudok keresni, van egy definicioja es maris tudni fogom.
    A dinamika hianya talan a legkifejezobb/ertelmezhetobb, de ez is csak annak a szamara aki mondjuk hallott mar kozepes/jobb minosegu zenecuccot es eddigi zenei tapasztalata nem merul ki egy 15eves olcso muanyag kolasdoboz meretu hangszoronal.
    Szerintem nagyon sokan meg egyaltalan nem hallottak ilyet, ezert sem konnyu errol ertekezni.

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák