Új hozzászólás Aktív témák

  • Metron5200

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bemásolom mégegyszer a kérdéseim, mert még nem érkezett válasz rájuk sajnos, pedig már "mennék a boltba" valamelyikért. :)

    Végül aztán sikerült rábírnom a családot, hogy nem néz ki rosszul az a fa oldalakkal rendelkező két Genius modell(1250B és 1255B), ráadásul amúgy is csak kb elölről látja az ember, szemből pedig fekete ugye. (Ez az érv elég volt nekik, és elfogadták. :) )
    Árban is megfelelőek, ezért a kettő közül lesz valamelyik szerintem. TV hang után pedig egyenesen brutálok lesznek. :)
    Lemértem a helyet ahova rakni fogom őket, és a magasság elég necces lesz, de éppen befér majd... kb 248 mm magasság a határ. Reálisak a neten fellelhető méretek, vagyis mindkét hangfal pontosan 245mm magas?

    Mennyivel éri meg jobban az 1255B mint az 1250B? Megéri azt az 1-2e FT pluszot? Vagy csak minimális különbségről beszélünk? Valaki mintha írt volna valamit itt a fórumon az 1250B-vel kapcsolatban, hogy valami furcsa dolgot produkált?

    Még egy kérdés ami most jutott eszembe(talán minimálisan off topic lesz):
    Ha én veszek egy olyan DAC-ot, ami tudja dekódolni az AC-3-at, DTS-t... és társait, akkor az ki fog jönni ezekből a hangfalakból? Mármint minőségileg jobb lesz a hangzás?

    Előre is köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák