Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bass

    addikt

    válasz mr_ricsi #33 üzenetére

    Na akkor még1x. Csináltam a dolgom a gépen+ zenét halgattam egyszer csak gép kikapcs nofene a bekapcsgombot megnyomva nam indul a gép nyomom mint állat 20x is de semmi gép áramtalanít azt gép elindul,gondoltam valamiért biztos túlmelegedett a proci és bekapcsoltam egy monitorozó progit vagyis kettőt everest és abit eq nevü progikat majd ledöbbentem hogy a proci fesz piros és 1,85 voltot mutat kb egy percig azt gép megint lekapcsol,először a tápra gyanakottam de ma pont hozzámkerült egy új sweex 350w-os táp rádugtam a gépre 3dmark ment kb 5 órán keresztül de semmi nem történt bementem a biosba a voltokat system defaultra raktam és lám volt hogy még a windows sem jött be vissza a biosba kézzel adtam neki 1,65 voltot akkor is kikapcs,visszavettem 1,625-re akkor ment visszavettem 1,5 voltra megy no lám csak még mindíg jó majd visszaraktam egy korábbi biost hátha, de ugyan az ha 1,65 voltot adok neki kézzel vagy system default (az is 1,65) rossz,lehet hogy a bios a rossz? Vagy az alaplapnak van hardveres hibája?

    "The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Új hozzászólás Aktív témák