Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Mr X #8 üzenetére

    Azért nekem van egy olyan gyanúm, hogy abból a 42%-ból kb. senki se a CoD miatt vett PS-t, hanem leginkább az exkluzívok miatt, és ha már volt PS-e, hát arra vette meg a CoD-ot is, ne felejtsük el, hogy a PS5 felhasználóbázisa nagyjából a duplája mint a XSX+XSS együtt véve, és mióta felfutott a gyártás, egyre húz el...
    Nekem is hiába van viszonylag korrekt gamer PC-m, mióta megvettem a PS5-öt, sok játékot inkább arra veszek meg PC helyett... a first person shooterek mondjuk pont az a kategória amelyik esetében ez fel sem merül. Mondjuk ez nem lenne máshogy, ha XSX-em lenne se...

    "kvázi egyetlen értelmezhető minőségű online shooter"
    Lol, ez elég lesújtó vélemény az online shooterek kapcsán... de saját tapasztalat és érdeklődés híján nem tudok rácáfolni. Amelyik CoD-dal játszok(CoD1-2, CoD MW1-2-3, CoD World at War, CoD WWII), azzal is csak single-ben.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák