Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz X@b3e #26 üzenetére

    Ahogy mondtam: súlytalan a mondanivalód, mert okfejtés és tények nem befolyásolják.
    A streetfighter5-öt miért nem érte meg kihozni a capcomnak az ms platformjára? Ott nem fizettek volna érte? Miért nincs (még) GT7 pécén, a steames pénz nem pénz?

    Nincs az MS birtokában a kiadó még, így nem értem a nemlétező birtokos szerkezetet minek ismételgeted. Tényleg, minek?
    Mert arról viszont nem a vásárolni kívánó dönt, hogy végül vásárolhat-e - ilyen esetekben. Okkal... amit te nyilván nem értesz és ezért is nevezed hisztinek... neked valóban hiszti, mert a felszínt sem érted, fogalmad sincs következményekről, meg úgy általánosságban se sokmindenről :(

    Én minden codot végigjátszok, bár most épp le vagyok kicsit maradva... minden részt oda veszek meg, ahol a legszebb-legjobb-legolcsóbb. Sok rész xboxon van meg, sok rész playstationon (1-1 pedig pécén), tehát ABSZOLÚT érdekel/érint a téma. Örülnék neki, ha a választás szabadsága nem csak 10 évig állna fenn...

    ( Ha adózol is, szerintem sose leszel te pluszos, sajnos :D )

    ---

    #27 nonsen5e
    ez a hsz-ed egy relativizáló nonszensz :D

    Kérlek írj már pár konkrét példát a csúnyagonosz sony gyakorlatról, amit ráadásul mindannyian áldunk is, ráadásul! ;)

    Ha az MS "69 milliárdot" el tud/akar költeni arra, hogy a COD ideig óráig ne jöjjön ki a ps-re, ám legyen. Ettől az Acti még a SAJÁT hatáskörében dönthet a következő codról, miszerint ez nekik nem éri (már) meg és nem köt üzletet többé az MS-el. Ilyeneket a piac kikényszeríthet. Játékosként ez nagyon nem oké (ha a rossz oldalon állsz éppen, de a jó oldalon mit is nyersz végülis az ilyen húzásokkal? mit nyertem vele, amikor a tombraidert én tudtam játszani, a ps-es ismerősöm pedig még egy ideig nem?), ha végleg így is marad (MS tulajdonába kerül Activ és utána az MS dönt) az meg "elfogadhatatlanul szar".

    Szóval még1x: írnál kérlek példákat, ahogy a sony tendenciózusan műveli, amit állítasz?

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák