Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #5519 üzenetére

    No akkor egy helyzet a TD vonalról:
    SZU85 107-es löveggel,bejövős de néha cumi a balance (AP lőszer 270/db) Én ezt tartottam meg.
    SZU100-asnál már drága a lőszer a 122-es csúzlira (AP 1025/db), annál kisebb löveg meg semmire sem jó, javítás is drágább több a deficites csata.
    Német TD felejtős. A bétában még a Hetzer és a Stug jó volt, most semmire nem mentem velük. El is adtam mindegyiket amint ki lett fejlesztve a következő.
    A jagdpzIV-re nem rég lett meg az 88-as L56-os top gun, ami kb a felét sebzi mint a SZU100-as 122-D-2-5S ágyú, és ugyanabba a csatákba tesz be, szóval tier 7-8-as tankokkal kell jobbára küzdeni. Szerintem az is kaka, viszont a javítása töredéke a SZU100-nak. (AP lőszer 252/db) Ezzel még szenvedek egy kicsit, de baromi macerás lesz a Jagdpanther-t összehozni vele. Már az is megfordult a fejemben hogy eladom a 'csába, és inkább a SZU152-esre koncentrálok, de még adtam ki időt az olcsó fenntartás miatt.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák