Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz brd #25360 üzenetére

    Hat igen koszonom a kimerito es mindenre kitero valaszodat, az magnesseg nem okoz gondot mert azt tanultam, de engem mindig az zavar meg hogy a PL Acronis visszaallitaskor torli az egesz C particiot es ujra letrehozza. Lehet vele - en a 10-es verziot hasznalom - kulon az MBR-t is menteni visszairni, jo valojaban ez is adathalmaz. Kiprobaltam mert lelottem mielott elkezdte volna visszairni az adatokat es kileptem. Kivettem a lemezt, es betettem az Acronis Disk Manager progit es raneztem a C particiora, Unallocate -jol irom? - vagyis a teljes particio ures volt. Ezert zavar vagy en csak en nem ertem meg hogy valaki egy 150 GB C:\ 20GB particiot lement es vesz egy masikat amin csinal egy 60 GB C:\ particiot az Acronis kifogja tudni javitani az hogy hol kezdodik a C es hol vegzodik a 60 Gb particio es azt be is irja a FAT tablaba?
    Mas. Bar regebben tanacsoltad hogy ne jatszunk az AHCI allitgatasokkal en vettem egy SATA2 WD 160 Gb vincsit es mivel az tamogatja a NCQ-t hat ugy allitottam be a BIOST a driver integralva a XP telepitobe minden oke. Csak az LG irom is SATA-s es rendszeresen felvillantotta a vincsit is kijelzo ledet ami engem nagyon zavart, ezert visszaallitottam Nativ IDE-re a BIOS-t az XP fel is tete az PCI drivereket, am adatvesztes jott letre. rogton toroltem az osszes particiot 3 volt, de azota csak IDE modban hasznalom. Ez miert lehetett?

Új hozzászólás Aktív témák