Aktív témák

  • thug

    tag

    Segítség!
    Sziasztok!

    Lehet, hogy már volt előttem a kérdés, de bevallom őszintén nem keresgéltem ilyet.
    Problémám volna ezzel a nyavalyás Ubuntuval és itt iztos találok olyat aki tudna nekem a probléma megoldásában.
    Szoval a helyzet a következő:

    Van nekem egy pc-m amin van fönt egy xp amit használok, gondoltam rendelek egy ingyé példány Ubuntut, Ubuntuéktól amit szépen hamar meg is kaptam postai úton Ubuntu 8.04 LTS Desktop Edition (64bit)...
    Láttam már az op-ot tetszik, kéne, fel is telepítettem vinfos alá, minden működik...
    Annyi csak, hogy szerettem volna beállítani a netet alá, de sehol nem sikerült...
    Jó, jó kezdő vagyok, meg balga ezért megkérdeztem a net szolgáltatóm help desk-jét, hogy ugyan ő biztos tudja miként tudom belőni a (Digi Lan) netemet Ubuntu alá, hiszen xp alatt megadom a felhaszáló nevem, illetve jelszavam azt kb már megy is.
    Na most szolgáltatótol ezt az instrut kaptam:
    1. Tálcán lévő helyi kapcsolat ikonra az egér jobb gombjával rá kell kattintani.
    2. Kiválasztani a kapcsolat szerkesztése menü pontot.
    3. DSL kapcsolat kiválasztása.
    4. Automatikus csatlakozás bejelölése.
    5. Felhasználónév és jelszó megadása.
    6. Csatlakozás.

    Biztos én vagyok a hülye, de 1, nem találtam jobb gomb hatására "kapcsolat szerkesztése menü pontot"
    2, "DSL kapcsolat kiválasztása" lehetőséget végképp nem...

    Nos ubuntu felhasználókat kérném szépen, hogy ha valaki tudja a porblémát kérem segítsen!
    És csak annyi, hogy ide írd, de ha megteszed és belinkeled PÜ-be, akkor azt megköszönöm, azt mindig olvasom!!

    Köszi előre is!!

    thug

    [ Szerkesztve ]

    Melyik maradt fenn tovább, a Magyar Korona vagy a szlovák korona?

Aktív témák