Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, nemrég lecseréltem a torrent kliensemet (qbittorrent-re inkompatibilitási okok miatt), és azóta nagyon szeleburdi a netem (bár nem mindig): max-ra felmegy a sebesség, tartja magát pár percig, utána el kezd csökkenni, majd megszűnik teljesen, majd pár perc múlva visszajön.

    Amit észrevettem, hogy ez a kliens jóval több kapcsolatot lát, mint a régi (van, hogy ugyanannál a torrentnél a régi pár százat látott, ez meg több ezret).

    A max kapcsolatok száma a dd-wrt-ben 16384-re van állítva, és 2-3ezernél szokott lenni töltés közben.

    Amit látok, hogy a szabad ram nagyon alacsony töltés közben (23% körül van, router újraindításkor pedig 36% a szabad ram).

    Itt egy kép a státuszról.

    Netem 25mbit chello, előző kliens a halite volt, DD-WRT v24-sp2 (06/14/11) std van fent.

    Mivel lehetne ezt megoldani?
    Esetleg a ram bővítés segítene?
    Vagy nem a router problémája?

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák