Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Zirowe #16 üzenetére

    Ne keverjük már össze a hd felbontásban és minőségben adott adást a minőségi (értsd: tartalmában minőségi) adással. A mindigtv-n láthatod ugyanazt az analóg rtlklubot és tv2-t, mint amit antennával foghatsz most, van m1 hd, m2 hd, duna, dunaworldhd. Tehát a mostani digitális adásban annyi a különbség, hogy az m1 nem sd hanem hd, van m2 meg a két duna.

    És akkor tessék nekem felsorolni, hogy hány műsor ment az m1-en eddig, ami indokolta a hd-t, hány műsor megy egyáltalán az összes többin, ami érdekli az embereket? Az m1 "ütősebb" műsorainál már ujjonganak, ha összejön 150 ezer néző. A magyar lakosság ennek több, mint hatvanszorosa. Milyen műsor az, ami szerinted minőségi, mégis 2-3% körüli nézettséget ér el? 3% nézettségért a kisujjamat nem mozdítanám, max. akkor, ha haver cégébe mennek a milliárdok, amiből csurran-cseppen pár nokiás doboz nekem is.
    Majd ott lesz húzócímnek A dal! rotfl, a padlón fetrengek az ilyen ötletektől.

    "Remélhetőleg a switch off után bővül az ingyenes adók többsége.": azok után, hogy az egyik multiplexen (vagy kettőn?) már fizetős sugárzás van, mire lehet ezt a reményt alapozni? Már eddig is adhattak volna több ingyen műsort, mégsem tették. Meg csak ismételni tudom magam: digitől, upc-tól, tegnaptávtól is vehetsz tányéros tv-t az ország egész területén, már hosszú évek óta. Ha kellett neked eurosport meg xxx digitálisan, akkor megvetted a kilencvenes években. Nem 2012-ben.

    "mindössze egyszeri ráfordítással": hát ja, az stb-ket meg a mókus hajtja, nem kell neki áram, stb. ja nem stb, hanem satöbbi.

    Oké, olaszok. A 70 csatornából hány olyan van, ami valóban indokolja a hd-t és nem nótatv kategóriás? Meg ugye mennyivel nagyobb piac az olasz?

    Továbbra sem látok semmilyen komolyan vehető indokot a digitális átállás mellett.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák