Aktív témák

  • raczdani

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tanácsért fordulok hozzátok. Van egy kb. 3-3,5 éves konfigom:
    -Asus P5B alaplap
    -Core 2 Dou E6750 (2,6 Ghz) processzor
    -4 Gb RAM
    -Asus EN Geforce 8600 GT videókártya
    -ISO 420 W tápegység
    -LG 21' wide monitor 1680 x 1050 max felbontással
    A kérdésem az lenne, hogy milyen videókártyát ajánlottok ehhez a konfigurációhoz?

    Digitális grafikával foglalkozom, a gép primer funkciója ez.Rövidtávon gondolkodom (kb 6 hó), csak a videókártyát cserélném. Jövő évben úgyis teljes cserét terveztem, addig viszont nem tudok várni, videókártyát mindenképpen vennék.

    A játék szekunder funckió, nálam kimerül némi DIRT sorozatban, egy kis CoD: MW, MW2-ben, Far Cry 2-ben, hobbi szinten. Tudom, egyik sem mai darab, de egész korrekt beállításokkal egész korrekt látvánnyal futottak el a leírt konfiguráción. Nem mondom, hogy nem próbálnám ki az aktuális játékokat, de nem is az a cél, hogy a látványorigától a monitorra recskázzak.
    Nvidia és ATI vonal egyaránt érdekel, nagyságrendileg 30-35 ezer forintig bezárólag.
    Anyuci-apuci pénzéből gazdálkodó sokmagos, "überbrutál atomerőművem van" lenéző típusú kommentelők kíméljenek.
    Építő jellegű hozzászólásokat várok, mindenki véleménye, tanácsa érdekel. Én kevésbé értek hozzá, azért fordultam szakfórumhoz.
    Mindeki segítségét előre is köszönöm!
    Üdv: Dani

Aktív témák