Aktív témák

  • Buuu

    csendes tag

    Üdvözletem a szakiknak!
    Szóval az a problémám hogy punnyad a gépem, szépen lassan, táp illetve vidkari. Ezért ezt a kettőt mindenképpen vennem kell.
    Ipon on ajánlottak Chikony tápot occsóért, 6k 430W
    Ittmeg találtam egy gtx 460 gigabyte OC osat occsóért használtan, szal megvenném ezeket.
    Probléma: összesen legfeljebb 52k forintom van
    táp 6k
    vidkari 38k
    össz: 44k
    ugyebár szeretnék spórolni, DE! Ezeréves alaplapom van: conroe 1333-667 meg egy E2140 Pentium proci. Azzal tisztában vagyok hogy a proci nem fogja kihajtani a kártyát, akkorse ha felhúzom, de tervezek egy core i alapú konfigot nyárra. Mivel Ipon on nem kaptam választ a legfontosabb kérdésemre, ezért felteszem itt: PCIE 1.1 vagy 1.0(nemtom meik van a lapon, GPU-Z szerint a 7300gt-m 1.1 el megy, de az alaplap gyártója 1.0 ír) foglalatba ha beteszem a 460 as karimat fog működni? Azt vágom hogy ez is lassítani fogja, csakhogy tudom e használni így? Nem szeretnék még 15k-t kipengetni egy p43-as lapért hogy legyen rajta 2.0 slot, lévén hogy nemis van annyim(öcsémtöl kérhetek kölcsön, de nem szivesen tenném) plussz ahhoz DDR3 ram kellene, ami mégtöbb cash. Mivel most szinte semmire nem jó a gépem ezért muszály fejlesztenem. Ráadásul ez ugye majdnem egy full 775 pakk lenne, amire nem akarok beruházni. De fogok ha muszáy.
    Azért ezekre gondoltam mert így a táp és a vidkari is mehetne egyből az úgy configba.
    linkek:
    460 768MB 30k ért: [link]
    460 1G OC 38k ért: [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák