Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz ludsimon #41233 üzenetére

    Nem hiszem hogy sokkos állapotban lett volna, bár a közvetítést nem láttam. Egy ilyen horzsolással még lehet menni bőven, ha nagyon akarsz.
    Én olyat adtam elő jópár éve országos évadnyitón, hogy a 40+ tempónál előttem buktak, én meg elbénáztam, annyira rá fékeztem hogy beszitált a bringa, de veszettül, azonnal elvágódtam, csúsztam, már magamnál voltam, vártam hogy mikor álok meg! A mez rám olvadt! A fékváltók befordultak, vissza pofoztam, a váltó fül elferdült, csak pár sebességben működött a bringa.
    Jah meg még a bukással kapcsolatban amit meg kell jegyeznem, egy igen segítőkész részvétét mindenféle képen átadó b*zeráns f*sz meg megállt mögöttem egy peugeot 206 ossal, plusz család az autóban, mert persze az utat magyar versenyen nem zárják le.. és telibe nyomta a dudát tőlem 2 méterrel!!! Mondom ezt nem hiszem el b+... nem vagyok egy agresszív típus, nem nagyon lehet felhúzni, de akkor ránéztem a sofőrre, mire az közelebb jött, újra dudált, na akkor eldurrant az agyam, beálltam elé kulaccsal a kezembe rá indulva a kocsira, hogy na most mi lesz, rám dudál akkor izomból megdobom a szélvédőt hátha beszakad, vagy üssön el ha ekkora az arca.. istenem...
    Aztán utána letekertem a távot egyedül! De úgy hogy a jobb könyökömre nem tudtam támaszkodni, mert iszonyúan szúrt a izület, szalag minden, lejtőkbe iszonyat szar úton 55 felett húztam a féket, mert nem bírtam 1 kézzel tartani afölött a kormány, nagyon komoly volt, végül beértem 24. helyen. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák